Partnerzy

Organizacja tak dużego ogólnopolskiego projektu nie byłaby możliwa bez wsparcia sieci partnerów. To dzięki współpracy ze środowiskiem debatanckim, uczelniami wyższymi i innymi organizacjami Akademickie Mistrzostwa Polski Debat Oksfordzkich mogą osiągać taki poziom.

Główny organizator projektu

Krakowskie Stowarzyszenie Mówców (KSM) to organizacja pozarządowa powstała w 2012 roku. Stowarzyszenie działało początkowo jako nieformalna grupa pasjonatów debaty oksfordzkiej i przemówień publicznych, a od 2016 roku – jako oficjalny podmiot w Krajowym Rejestrze Sądowym. Stowarzyszenie zrzesza ponad 70 osób posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie wystąpień publicznych, sztuki argumentacji i debat oksfordzkich. Tym samym jest jedną z największych tego typu organizacji w Polsce.

KSM było współorganizatorem Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich już od pierwszej edycji projektu. Od tego roku jest samodzielnym organizatorem.

Zespół projektowy jest wybierany spośród członków Stowarzyszenia. Natomiast start w samym turnieju jest możliwy tylko dla osób, które nie uczestniczą w organizacji AMPDO i nie sędziują żadnego etapu zmagań. Aby zapewnić większość obiektywność rozgrywek, dokładamy również starań, aby składy sędziowskie reprezentowały osoby z różnych organizacji debatanckich oraz przedstawiciele środowiska akademickiego.

Sponsorzy

4F

Krakowski Park Technologiczny

Akademia Retoryki Igora Zelewskiego

Demokracja Przyszłości

Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego

Instytut Badań Edukacyjnych

Partnerzy debatanccy

Partnerzy honorowi

Miasto Kraków